Фірма ексзаступника директора АТП-1 ремонтуватиме лавочки на вулиці Галицькій у Львові

понеділок, 17 жовтня 2022 р. о 14:41
Фірма ексзаступника директора АТП-1 ремонтуватиме лавочки на вулиці Галицькій у Львові
лавочки у Львові

Галицька РА замовила за 360 тисяч гривень ремонт лавочок на вул. Галицькій.

Галицька районна адміністрація Львівської міської ради провела тендер у системі ProZorro на послуги з поточного ремонту вуличних меблів (лавок) на вул. Галицькій у Львові, які переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2022 року.

Аукціон стартував 23 вересня, участь у ньому взяли ТзОВ "Виробничо-проєктне об'єднання "Фікс" та ТзОВ "Стріт Комфорт", які оцінили свої послуги у 360 000 грн і 440 000 відповідно. Переможцем обрали ТзОВ "Виробничо-проєктне об'єднання "Фікс", а очікувана вартість послуг становила 460 000 грн.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має демонтувати 25 лавок, які знаходяться на вул. Галицькій, відремонтувати їх, поміняти дошки, пофарбувати та знову встановити на цій вулиці.

Кількість дощок в одній лавці – 13 штук.

Закупівля фінансується з міського бюджету Львова.

За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ "Виробничо-проєктне об'єднання "Фікс" зареєстроване з травня 2021 року у Львові, займається виробництвом інших готових металевих виробів. Власниками фірми є мешканець Жидачева Віталій Пітула та мешканка Борислава Олена Зварич.

Зазначимо, Віталій Пітула – колишній заступник директора комунального АТП-1 у 2011-2015 роках. він також є співвласником ТОВ "Піктар-Львів", що займається виробництвом паперу.

Додамо, у 2020 році у Львові проводили конкурс на найкращий дизайн смітників та лавочок.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024