Керівництво львівської податківні звільнили через корупцію підлеглих

пʼятниця, 5 травня 2023 р. о 16:11

Державна податкова служба звільнила з посад керівництво ГУ ДПС Львівщини.

Про це повідомив народний депутат від Слуги народу Данило Гетманцев у Telegram.

Сьогодні, 5 травня, Державна податкова служба України звільнила виконувача обов'язків керівника Головного управління ДПС у Львівській області та його заступників.

"Вітаю рішення керівництва ДПС України про повне перезавантаження Львівської ДПС. Виконання обов'язків з керівника знято. Один заступник керівника звільнений, два відсторонено з подальшою передачею матеріалів до правоохоронних органів" – написав Гетманцев.

За його словами, підставою для звільнення є підтверджені факти корупції підлеглих цих посадовців.

Йдеться про в.о. начальника ГУ ДПС у Львівській області Андрія Флиса, з серпня по грудень 2022 року був начальником відділу контролю за відшкодуванням ПДВ у податковій Львівщини.

Зазначимо, наприкінці жовтня 2022 року працівників податкової Львова викрили на незаконному відшкодовуванню ПДВ й передачі інформації з бази даних податкової за хабарі.

А 21 грудня 2022 року Андрія Щербака, який з лютого виконував обов'язки начальника ДПС Львівщини, відсторонили від посади. Після цього в.о. керівника податкової призначили Андрія Флиса.

Мітки: хабар, Податкова Львівщини, ДПС у Львівській області, новини львова

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024