Кобецька очолила третє ТМО Львова

пʼятниця, 16 вересня 2022 р. о 10:22

Лесю Кобецьку, яка до цього очолювала управління охорони здоров'я Львівської міськради, призначили керівницею третього ТМО Львова.

Про це повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Сьогодні, 16 вересня, депутатку Львівської обласної ради від Самопомочі Лесю Кобецьку, яка до цього очолювала управління охорони здоров'я Львівської міськради, призначили керівницею Львівського територіального медичного об’єднання №3.

Натомість виконувати обов’язки керівника управління охорони здоров’я міськради буде її заступниця Ірина Хрущ.

"Мав честь сьогодні вранці разом з Євген Бойко представити Лесю Кобецьку новою керівницею Львівського територіального медичного об’єднання №3. До сьогодні пані Леся очолювала управління охорони здоров'я Львівської міської ради" – написав Москаленко.

Зазначимо, Леся Кобецька на місцевих виборах-2020 пройшла до Львівської обласної ради від партії "Самопоміч".

З березня 2021 року її призначили керівницею управління охорони здоров'я Львівської міськради, а до цього вона працювала директоркою з лікувальної роботи у КНП "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова". У 2011-2016 роках Кобецька була спеціалісткою управління охорони здоров'я Львівської міськради.

У 2020 році Кобецька задекларувала 429 тисяч гривень зарплати та рахунок у банку.

Мітки: чиновник Львівської міськради, новини львова, медична реформа, Леся Кобецька

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024