Львівавтодор відхилив пропозиції учасників закупівлі генераторів

четвер, 2 лютого 2023 р. о 13:45
Львівавтодор відхилив пропозиції учасників закупівлі генераторів
генератор

"Львівавтодор" скасував закупівлю на два дизельні генератори за 232 тисячі гривень.

Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор" скасувало тендер у системі ProZorro на придбання дизельних генераторів, які переможець тендеру мав поставити до 28 лютого 2023 року.

Аукціон стартував 6 січня, на нього подалися троє учасників, проте їхні пропозиції відхилили на основі того, що вони не відповідають умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації.

Зазначимо, очікувана вартість послуг становила 232 666 грн.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру мав поставити комунальному підприємству два дизельні генератори.

Вимоги щодо генераторів: максимальна потужність – 6,8 кВт; обсяг паливного бака – не менше 12 л; тип запуску – ручний стартер, електростарт; вага – не більше 160 кг.

Монтаж та встановлення генераторів мало здійснюватися коштом переможця тендеру та були включені у закупівлю. Не приймалися до розгляду пропозиції учасників на товар, виготовлений у РФ чи Білорусі, або ж чи ввезені з території цих країн.

Нагадаємо, у грудні 2022 року Верховна Рада ухвалила законопроєкт, який до травня скасовує мито та ПДВ на імпорт генераторів.

Додамо, у Держенергонагляді роз'яснили як правильно під'єднати генератор до будинку, а екологи розповіли про дозволи на викиди шкідливих речовин від генераторів.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024