Львів'яни просять зберегти Домівку врятованих тварин

вівторок, 28 травня 2024 р. о 15:29

У місті зареєстрували електронну петицію з вимогою фінансово підтримати львівський притулок "Домівка врятованих тварин".

На порталі е-петицій Львівської міської ради 27 травня Лідія Волошин зареєструвала петицію з проханням фінансово підтримати "Домівку врятованих тварин".

"Домівка врятованих тварин" – це неприбуткова організація, яка протягом багатьох років рятує життя бездомних, покинутих тварин та тих, хто страждає від браконьєрів, мисливців, хутряних ферм та цирків. Організація надає їм притулок, їжу, ветеринарну допомогу та шукає для них нові люблячі сім'ї.

Діяльність "Домівки врятованих тварин" є надзвичайно важливою для нашого міста. Завдяки їхній самовідданій праці сотні тварин отримують шанс на щасливе та гідне життя.

На жаль, організація постала перед фінансовими труднощами, які загрожують її подальшому функціонуванню. Їм не вистачає коштів на їжу, ветеринарне обслуговування, оренду приміщення та інші необхідні витрати.

Зважаючи на це, просимо вас виділити з міського бюджету кошти на підтримку "Домівки врятованих тварин". Ці кошти допоможуть організації продовжувати свою рятівну місію та надавати допомогу тваринам, які її потребують" – йдеться у петиції.

Станом на сьогодні петиція зібрала 64 з 500 необхідних голосів.

Зазначимо, 17 травня керівник "Домівки врятованих тварин" Орест Залипський повідомив про закриття притулку через великі витрати, а також борги за їжу та лікування тварин.

Через це цими вихідними у "Домівці врятованих тварин" відбувся дводенний ярмарок, на якому вдалося зібрати 301 895 грн. Ці кошти підуть на закриття боргів та нагальні потреби притулку.

Додамо, що електронні петиції у Львові були ввели з 22 лютого 2016 року. Якщо петиція набере необхідних 500 голосів на підтримку, то тоді міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024