Львівщина увійшла до топ-5 областей з найбільшою кількістю вакансій

пʼятниця, 18 листопада 2022 р. о 16:31

У базі вакансій обласної служби зайнятості найбільше пропозицій роботи зафіксовано для швачок, слюсарів та водіїв.

Про це повідомляє Львівський обласний центр зайнятості.

Станом на 11 листопада, за даними "Єдиного порталу вакансій", Львівська область увійшла до топ-5 областей з найбільшою кількістю вакансій, поступившись місцем Київщині.

За словами директора Львівського обласного центру зайнятості Василя Барилюка, у базі вакансій обласної служби зайнятості найбільше пропозицій роботи зафіксовано для швачок – 360, 280 – для слюсарів різного профілю (у тому числі сантехніків, з аварійно-відновлювальних робіт, інструментальників, електромонтажників, з обслуговування теплових мереж, з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, механоскладальних робіт) і 200 – для водіїв автотранспортних засобів.

Також пропонується робота операторам котельні (150 вакансій), електромонтерам (140), операторам автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок (120), гірникам (100), верстатникам деревообробних верстатів (36), електрогазозварникам (32), монтерам кабельного виробництва (32), трактористам (30), токарям (22 вакансії).

Вакантними залишаються інженерні посади для спеціалістів з охорони праці, технічного нагляду, комп’ютерних систем, інженерів-конструкторів, програмістів, електроніків, технологів тощо. Окрім того, на роботу запрошуються бухгалтери, завідувачі складом або господарством, інспектори (у тому числі пенітенціарної системи), майстри виробничих дільниць, менеджери (управителі) зі збуту, агенти комерційні тощо.

У сфері громадського харчування та торгівлі бракує кухарів (116 вакансій), пекарів (57), барменів (30), офіціантів (28), кондитерів (20), касирів торговельного залу (85), продавців продовольчих товарів або продавців-консультантів (57 вакансій).

Установи охорони здоров’я запрошують на роботу понад 60 лікарів (з ультразвукової діагностики, анестезіологів, невропатологів, рентгенологів, хірургів, сімейних лікарів, терапевтів), 25 сестер медичних і 30 молодших медичних сестер.

Заклади сфери освіти готові забезпечити роботою 55 вчителів, 22 вихователів і 15 викладачів.

Для осіб без професії чи спеціальної підготовки вільними залишаються місця праці двірників (125), підсобних робітників (47), вантажників (23), прибиральників (20).

Нагадаємо, станом на початок жовтня в області на одне вільне місце праці в середньому претендували двоє осіб.

Мітки: центр зайнятості, Львів, новини львова

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024