Львівська міськрада проведе пленарне засідання 30 червня

четвер, 23 червня 2022 р. о 12:13

Пленарне засідання сесії міськради відкриє депутатка Наталія Шелестак. 

Депутати Львівської міської ради оголосили про скликання пленарного засідання чергової сесії Львівської міської ради 30 червня.

Про це Варіантам повідомив депутат Львівської міської ради Євген Кузик.

"1. Скликаємо сесію Львівської міської ради на 30 червня 2022 року....

2. Порядок денний сесії Львівської міської ради сформувати на колегії 29 червня...

3. Доручаємо депутату Львівської міської ради Шелестак Наталії Володимирівні провести колегію та відкрити сесію Львівської міської ради.

4. Інформувати депутатів Львівської міської ради та посадових осіб місцевого самоврядування про дату та час проведення засідання міської ради.

5. Департамент "Секретаріат ради" зобов'язати забезпечити проведення колегії та сесії Львівської міської ради та розмістити відповідні оголошення на офіційному сайті Львівської міської ради", – йдеться у повідомленні, яке депутати Львівської міськради скерували на ім'я директора департаменту "Секретаріат ради" Марти Рудницької.

Депутати у повідомлені нагадали, що 12 квітня вони офіційно звернулись до міського голови Андрія Садового з вимогою щодо скликання сесії Львівської міської ради, який мав скликати сесію у термін до 26 квітня. Однак міський голова проігнорував звернення депутатів Львівської міської ради.

"Отже, у разі не скликання сесії посадовими особами Ради таке право з'являється у однієї третини депутатів Львівської міської ради", – зазначили депутати.

Додамо, на початку травня депутати також звернулися до комісії законності Львівської міськради розглянути дії міського голови Львова Андрія Садового з призначення в.о. секретаря ради та скликати сесію міськради.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024