Львівські депутати планують звернутися до Гройсмана щодо нового СІЗО у Львові

четвер, 9 лютого 2017 р. о 12:09
Львівські депутати планують звернутися до Гройсмана щодо нового СІЗО у Львові
Львівське СІЗО

Львівські депутати підготували звернення до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана щодо передачі будівлі Львівського СІЗО у власність міста.

Про це сьогодні під час сесії Львівської міської ради повідомила депутат міськради Вікторія Довжик.

За її словами, будівлю Львівського слідчого ізолятора на вул. Городоцькій, 20, яка збудо­вана в 1614 році як монастир Святої Бригіди та є пам'яткою архітектури, планують передати у власність міста та збудувати новий ізолятор, адже умови утримання ув’язнених тут не відповідають усім нормам.

"Ми затвердили нову ділянку на вул. Збиральній для будівництва нового СІЗО, а будівлю старого ізолятопра плануємо передати місту, однак у Міністерстві юстиції оголосили, що на цю будівлю шуають інвесторів", – наголосила Вікторія Довжик.

Вона додала, що будівля Львівського СІЗО є важливою пам'яткою архітектури та найстарішою тюрмою в Україні, відтак не можна проводити конкурс, умовами якого передбачено знищення пам'ятки. Саме тому депутати планують звернутися до Володимира Гройсмана з проханням не проводити конкурс.

Нагадаємо, на початку лютого Міністерство юстиції оголосило конкурс з інвестиційного продажу Львівського СІЗО. Переможець конкурсу побудує нове СІЗО, а міністерство введе його в експлуатацію і перевезе туди ув'язнених. Приміщення старого ізолятора передадуть інвестору.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024