Львівській блраді повернуть приміщення на Січових Стрільців, яке вилучили під час афери століття

середа, 7 квітня 2021 р. о 14:34
Львівській блраді повернуть приміщення на Січових Стрільців, яке вилучили під час афери століття
Львівська облрада

Верховний Суд визнав незаконним приватизацію комунального приміщення на вул. Січових Стрільців та постановив повернути його облраді.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Верховний Суд у складі Касаційного господарського суду ще 1 квітня цього року, розглянувши касаційну скаргу ТзОВ "Коміна" на постанову Західного апеляційного господарського суду та рішення Господарського суду Львівської області, визнав незаконною приватизацію ТзОВ "Коміна" комунальних приміщень у будинку на вул. Січових Стрільців, 3 у Львові.

Загалом йдеться про нежитлові приміщенням загальною площею 157,9 кв.м ,які були незаконно вилучені з комунальної власності під час "афери століття".

"Касаційну скаргу ТзОВ "Коміна" залишено без задоволення, а постанову Західного апеляційного господарського суду та рішення Господарського суду Львівської області без змін. Попередньо, у лютому 2020 року, Господарський суд Львівської області задовольнив позов Львівської обласної ради про витребування у "Коміни" на користь Львівської обласної ради цього нежитлового приміщення та прийняв рішення про скасування державної реєстрації права власності ТзОВ "Коміна" – наголосили у облраді.

Нагадаємо, з 2007 дотепер місто втратило 66 комунальних приміщень, які були незаконно приватизовані. Цю справу прозвали "аферою століття".

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024