Львівський Дім Звуку запрошує на подію Загублені плівки. ВІА Ватра

четвер, 16 травня 2024 р. о 13:45

Для участі у події необхідно зареєструватись.

Про це повідомили організатори заходу.

У вівторок, 21 травня, о 18:30 год у виставковому просторі "Дому Звуку" у Львові, що знаходиться в історичній будівлі "Львівського радіо" на Князя Романа, 6, відбудеться подія "Загублені плівки. ВІА "Ватра".

"ВІА "Ватра" – назва, що переважно асоціюється із Ігорем Білозіром та українською популярною музикою 1980-х. Насправді ж, історія ансамблю розпочинається у 1970 році, коли Михайла Мануляка запрошують до Львівської філармонії створити музичний ансамбль.

Через хвилю переслідувань української інтелігенції у 1971 році, ВІА "Ватра" під керівництвом Михайла Мануляка проіснувала дуже не довго. Довгий час вважалося, що записів першого складу "Ватри" взагалі не збереглось, але під час чергової експедиції, нам вдалось відшукати справді унікальні записи ВІА "Ватри" в першому складі

З цієї нагоди, нова зустріч "Загублені плівки" саме про них – про "Ватру" та стильові й концептуальні відмінності від інших едицій чи ітерацій ансамблю" – наголошують організатори заходу.

Гостями заходу будуть засновник ансамблю "Ватра", композитор Михайло Мануляк, а також солісти ансамблю – Роман Бревко і Валентина Маркова.

Зареєструватися на подію можна тут.

Нагадаємо, 16 грудня 2023 року у Львові відкрили "Дім Звуку" – простір, в ньому працюватимуть з актуальними практиками звукового та медіа-мистецтва.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024