Менше 30% працівників соцсфери Львівщини вакцинувалися від Covid-19

середа, 22 вересня 2021 р. о 15:29

Щеплення від коронавірусу у області зробили 29% працівників сфери соціального захисту населення.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Вчора, 21 вересня, під час засідання комісії з питань соціального захисту прав дітей, людини та учасників бойових дій Львівської облради депутати доручили працівникам департаментів охорони здоров'я та соціального захисту населення Львівської ОДА провести роз'яснювальну роботу з працівниками соціальної сфери, щодо необхідності проходження повного курсу вакцинації.

За даними департаменту соціальної політики, у сфері соціального захисту населення, серед працівників вакцинувалися приблизно 29% працівників.

"Такі показники викликають занепокоєння, враховуючи, що ми на порозі "жовтої зони". Сьогодні вакцинація проводиться безплатно. На нашу думку, усім хто контактує з людьми на робочому місці, особливо з категоріями соціально незахищених громадян, варто пройти повний курс вакцинації проти інфекційних хвороб" – наголосив голова комісії з питань соціального захисту, депутат облради від НРУ Микола Іщук.

Загалом на Львівщині станом на 20 вересня щеплення від ковіду отримали 699 274 осіб: вакциною Covieshield – 38 403 особи, Astra Zeneca – 97 116, Coronavac – 176 257, Pfizer – 237 075, Moderna – 150 423 особи.

За останню добу в області щеплення від ковіду отримали 5086 осіб.

Нагадаємо, з 23 вересня в усіх регіонах України запровадили "жовтий" рівень епіднебезпеки.

Мітки: Львівська обласна рада, новини львова, Микола Іщук, вакцинація на Львівщині

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024