Мільяр планує очолити муніципальних пахолків Садового

четвер, 22 серпня 2019 р. о 14:03

Богдан Мільяр подав документи на посаду директора ЛКП Муніципальна варта.

Про це стало відомо з його декларації про доходи за 2018 рік як кандидата на посаду.

Богдан Мільяр подав свою кандидатуру на посаду керівника ЛКП "Муніципальна варта". Зокрема, він публікував на сайті НАЗК свою декларацію як кандидата на цю посаду, що є однією із вимог для прийняття на державну службу та в органах місцевого самоврядування.

У декларації Мільяр зазначив, що минулоріч увесь його дохід склав 373 045 грн, він володіє автівкою Mitsubishi Outlander 2004 року випуску вартістю 174 477 грн, яку придбав у 2017 році.

Мільяр обходиться без готівки, однак його дружина, Діана Мільяр зберігає 100 000 грн.

Зазначимо, Богдан Мільяр з кінця 2018 року є начальником відділу інспекторів з паркування Львівської міськради, до цього він працював в управлінні безпеки міста Львівської міської ради.

(фото: Фб Богдана Мільяра)

Додамо, станом на сьогодні з середини серпня 2018 року директором ЛКП "Муніципальна варта" замість Романа Хом'яка став Богдан Кухарук, який перед цим очолював "Муніципальну варту" у Івано-Франківську, а також був радником міського голови Івано-Франківська на громадських засадах.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024