МВС запустило онлайн-моніторинг порушень на виборах

понеділок, 25 лютого 2019 р. о 13:54
МВС запустило онлайн-моніторинг порушень на виборах
http://vybory2019.mvs.gov.ua/
онлайн-моніторинг

Доступ до інформаційно-аналітичного порталу "Вибори 2019" здійснюватиметься цілодобово.

Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ України.

В Україні напередодні президентських виборів запустили інформаційно-аналітичну систему "Вибори-2019" для фіксації порушень.

За допомогою нової системи онлайн моніторингу кожен охочий може дізнатися кількість порушень виборчого законодавства, складених адміністративних протоколів та відкритих кримінальних проваджень. Доступ до інформаційно-аналітичного порталу "Вибори 2019" здійснюється цілодобово за посиланням.

На порталі розміщена коротка фабула, після переходу відкривається меню карти. Порушення поділяються залежно від характеру на адміністративні, кримінальні і некваліфіковані. Надалі, статус останніх буде змінюватися. Користувач також може відсортувати порушення по даті, або ж подивитися загальну кількість.

"Ми не публікуємо тут інформацію, що може вплинути на хід слідства, однак те, що ми публікуємо кількість та склад злочинів дасть нам додатковий інструмент суспільного контролю. Крім того, таким чином ми даємо інструмент для професійних аналітиків2, – заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Нагадаємо, 31 грудня 2018 року стартувала виборча кампанія із виборів президента України. Участь у виборах Президента України можуть взяти участь 1,9 млн виборців у Львівській області.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024