На Дрогобиччині проводять приписку осіб 2006 року народження

вівторок, 6 грудня 2022 р. о 15:44

Дрогобицький центр комплектування та соцпідтримки розпорядився провести приписку мешканців району 2006 року народження.

Про це повідомляє Дрогобицька міська рада на своїй сторінці у Фейсбуці.

Начальник Дрогобицького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника Микола Лисак ще 1 грудня цього року підписав наказ "Про приписку громадян України 2006 року народження чоловічої статі до призовної дільниці Дрогобицького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки".

Згідно з документом, всім мешканцям Дрогобицького району, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2006 року, а також старшого призовного віку, які не були приписані раніше, потрібно з'явитися у військкомати для отримання приписки до призовної дільниці.

"Явці для приписки підлягають усі громадяни чоловічої статі, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2006 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Дрогобицького району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

Усі громадяни чоловічої статі, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: м. Дрогобич, вул. Сагайдачного, 63 у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресою 13 січня 2023 р., маючи при собі документи, які посвідчують особу" – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у жовтні начальник Львівської ОВА Максим Козицький розпорядився провести приписку українців до призовних дільниць області у 2023 році.

Мітки: Дрогобич, призовна кампанія, призовники, новини львова, військкомати на Львівщині

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024