На Львівщині зафіксували вакансії з зарплатою у 80 та 50 тисяч гривень

середа, 28 грудня 2022 р. о 14:27

У базі вакансій обласної служби зайнятості найбільше пропозицій роботи є для швачок й слюсарів, а розмір зарплати коливається від 10 до 80 тисяч гривень.

Про це повідомляє Львівський обласний центр зайнятості.

Станом на початок грудня на Львівщині залишаються неукомплектованими майже 4 тисячі вакансій, а середній розмір зарплати становить понад 10 тисяч гривень.

Зокрема, найбільше пропозицій працевлаштування для швачок (410 вакансій), слюсарів різного профілю (320), водіїв автомобільного транспорту (220) та електромонтерів (150 робочих місць).

Водночас в області бракує 120 двірників, стільки ж кухарів, операторів автоматичних та напівавтоматичних верстатів та установок, понад 90 касирів торговельного залу, 80 електрослюсарів, майже 70 лікарів різної спеціалізації, 60 вчителів, більш як 50 пекарів, стільки ж продавців продовольчих або промислових товарів, інспекторів (пенітенціарної системи), а також трактористів-машиністів.

Також наприкінці грудня працедавці Львівщини задекларували понад 250 варіантів роботи із зарплатою, що стартує від 20 тисяч гривень.

На таку зарплату можуть претендувати лікарі (невропатолог, терапевт, хірург-онколог, ортопед-травматолог, психолог, психіатр, з ультразвукової діагностики, невропатолог, генетик, отоларинголог, анестезіолог), агрономи, машиністи крана автомобільного, водії автотранспортних засобів, слюсарі-електрики з ремонту електроустаткування, трактористи-машиністи сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, інженери-програмісти, головний бухгалтер, фрезерувальники, електрогазозварники, слюсарі-ремонтники, швачки, токарі, слюсарі-електромонтажники, газорізальники тощо.

Найвищу винагороду – 80 тисяч гривень – готові платити у Пустомитах водію автотранспортних засобів із правами категорії С та Е, який займатиметься перевезенням вантажів авторефрижератором у країни Європи та Азії.

На 52 тисячі гривень може розраховувати агроном (Радехів), 45 тисяч гривень гарантують машиністам крана автомобільного (робота у Мостиськах), 40 тисяч гривень пропонують начальнику відділу (Радехів), 35 тисяч гривень – інженеру-будівельнику (Радехів) та водію автотранспортних засобів (Кам’янка-Бузька).

Нагадаємо, станом на початок грудня за допомогою служби зайнятості в області роботу шукали 48,6 тисячі осіб.

Мітки: центр зайнятості, працевлаштування, новини львова

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024