На Львівщині збудують 18 нових футбольних полів

середа, 20 грудня 2017 р. о 14:27
На Львівщині збудують 18 нових футбольних полів
спортмайданчик

Уряд передбачив для області кошти на будівництво нових футбольних полів зі штучним покриттям.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

У Держбюджеті на 2018 рік на програму "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України" закладено 370 млн грн, а цьогоріч бюджет програми становив 270 млн грн.

Частину з цих коштів отирмала Львівська область на спорудження 18 футбольних полів. На їх реалізацію у 2017 році з державного бюджету виділили 13,4 млн грн, з обласного – 4 млн грн в межах обласної програми «Спортивний майданчик» та 8,1 млн грн – з місцевих бюджетів.

Відтак, за рахунок бюджетної програми нові футбольні поля з’являться в Жовківському, Пустомитівському, Бродівському, Камянка-Бузькому, Миколаївському, Яворівському, Городоцькому районах, Новокалинівській, Вільшаницькій та Ходорівській ОТГ, містах Червонограді, Трускавці та Дрогобичі.

Нагадаємо, цього року на будівництво спортмайданчиків передбачено 21 млн грн. Загалом до кінця року на Львівщині планують облаштувати 100 спортмайданчиків.

Перелік місць облаштування спортивних майданчиків можна переглянути тут.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024