На меморіалі пам'яті Небесної Сотні почали будувати оглядові майданчики

середа, 27 березня 2019 р. о 11:11

У найближчому часі планується проведення освітлення на територію меморіалу.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Будівництво Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні продовжується. Зокрема зараз тривають роботи з будівництва оглядових майданчиків та сходів, далі будуть робити водовідведення та освітлення.

"На сьогодні нам вже вдалося збудувати два оглядові майданчики. Зараз тривають підготовчі роботи для створення третього майданчику. Також окремо залито фундамент під сходи і згодом зробимо водовідведення та освітлення" – розповів заступник директора ЛКП "Зелений Львів" Андрій Шульський.

До слова, станом на сьогодні підрядна організація вже збудувала стелу із вигравіруваними портретами. На них вказано імена, дати народження та смерті, а також гасло кожного Героя. Всього таких портерів 107, відповідно до кількості Героїв.

На мості проектувальники запропонували встановити накриття, вироблене зі спеціальної сталі. На даху цього накриття будуть вирізані імена Героїв Небесної Сотні, крізь які у дощову погоду стікатиме вода, що символізуватиме "вічні сльози" за загиблими, а у сонячну погоду ці літери мають підсвічуватися природнім світлом.

Відповідно до архітектурного проекту, на мості також будуть розташовані п’ять плит, що символізують п’ять днів, у які загинула найбільша кількість людей під час Революції Гідності, а також є символом барикад та щитів, що були невід’ємною складовою тих подій. На меморіальній площі буде встановлена спеціальна стела.

Наразі на роботи над проектом вже витрачено більше 3 млн грн.

Зазначимо, загалом на спорудження Меморіалу Небесної Сотні Львівська міськрада виділила з бюджету міста 10 млн грн.

Мітки: інфраструктура, новини львова, небесна сотня, ЛКП "Зелений Львів", Меморіальний комплекс пам'яті Небесної Сотні

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024