На території Східницької ОТГ збудують Центр безпеки громадян

вівторок, 21 травня 2024 р. о 13:02

Львівська ОВА передала недобудований Центр безпеки громадян у селі Новий Кропивник в комунальну власність Східниці.

Про це йдеться у розпорядженні начальника Львівської ОВА Максима Козицького № 410/0/5-24ВА від 2 травня 2024 року.

Максим Козицький погодив передати з державної у комунальну власність Східницької селищної ради об’єкт незавершеного будівництва – Центр безпеки громадян Східницької ОТГ, що у селі Новий Кропивник.

"Враховуючи рішення Східницької селищної ради від 12.04.2024 № 1654 "Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Східницької селищної ради об’єкта незавершеного будівництва" зобов'язую управління капітального будівництва обласної державної адміністрації в установленому порядку передати об’єкт незавершеного будівництва з державної власності у комунальну власність Східницької селищної ради" – йдеться у розпорядженні.

Відтепер зведенням Центру безпеки громадян опікуватиметься Східницька селищна рада.

Зазначимо, Центр безпеки громадян Східницької селищної територіальної громади зводять на вул. Довбуша у селі Новий Кропивник Дрогобицького району.

Додамо, у квітні цього року Львівська ОВА виділила 5,2 мільйона гривень для двох ОТГ Львівщини на розвиток ЦНАПів, а у жовтні минулого року передала амбулаторію первинної медицини у селі Великі Грибовичі в комунальну власність Львова.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024