На вулиці Миколайчука демонтують існуючі МАФи

середа, 14 червня 2023 р. о 11:34
На вулиці Миколайчука демонтують існуючі МАФи
city-adm.lviv.ua
вул. Миколайчука

Виконком дозволив демонтувати кіоски, які потрапляють у межі проєкту будівництва трамвайної колії на вул. Миколайчука.

Вчора, 13 червня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про усунення перешкод для реконструкції вул. І. Миколайчука, на відрізку від вул. Полтв'яної до перетину вулиці проєктованої 1 з вул. І. Миколайчука-проєктованою 2.

Йдеться про МАФи, які тут знаходяться та потрапляють у межі проєкту будівництва трамвайної колії на вул. Миколайчука. Власники кіосків повинні демонтувати їх впродовж 30 днів, інакше демонтаж проведе КП "Адміністративно-технічне управління" спільно з Шевченківською РА.

Це кіоски на вул. І. Миколайчука – вул. Полтв’яній, вул. Промисловій (кінцева зупинка трамвая № 6), вул. І. Миколайчука, 9, вул. Миколайчука, 12 та МАФи на вул. Миколайчука, 8-А.

Як пояснив директор департаменту містобудування Львівської міськради Тарас Кубай, ці МАФи вони не мають чинних документів на ведення діяльності.

Нагадаємо, у вересні розпочнеться перший етап робіт з будівництва трамвайної колії та реконструкції вул. Миколайчука. Ще на початку червня виконком Львівської міськради доручив ЛКП "Львівавтодор" розпочати реконструкцію вул. І. Миколайчука за проєктом ЛКП "Інститут просторового розвитку".

Додамо, у травні 2022 року ЛКП "Інститут просторового розвитку" виграло архітектурний конкурс на кращу проєктну пропозицію реконструкції вул. І. Миколайчука.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024