Олег Дуда став директором Львівського обласного онкоцентру

вівторок, 7 листопада 2023 р. о 13:57
Олег Дуда став директором Львівського обласного онкоцентру
Фб Олега Дуди
Олег Дуда

Олега Дуду призначили на посаду в.о. директора Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру.

Про це у коментарі Варіантам повідомив заступник генерального директора КНП ЛОР "Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр" та депутат Львівської обласної ради Олег Дуда.

Сьогодні, 7 листопада, з'явився наказ про призначення Олега Дуди на посаду виконувача обов’язків директора КНП ЛОР "Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр".

"Так, є вже відповідний наказ, але наразі офіційно я його ще не отримав. Це дуже відповідально" – сказав Дуда.

До цього призначення Олег Дуда був заступником гендиректора Львівського онкоцентру Ігоря Ковальчука, якого НАЗК внесло в Єдиний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення й через це якого сьогодні офіційно відсторонили від посади.

Нагадаємо, Олег Дуда на місцевих виборах-2020 пройшов до Львівської обласної ради від партії Європейська солідарність, очолив фракцію ЄС у Львівській облраді. Дуда навчався у ЛДМУ імені Данила Галицького, очолює Українське лікарське товариство у Львові.

Раніше Олег Дуда розповідав Варіантами про адаптацію львівських медиків до праці в умовах воєнного стану, відтік лікарів та пацієнтів до Європи, звітність перед НСЗУ та процес створення госпітального округу в Львівській області.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024