Поблизу залізничної колії на Сихові зведуть новий багатоповерховий житловий квартал

пʼятниця, 17 травня 2024 р. о 10:59

На вул. Зеленій, 407 збудують новий житловий комплекс висотою у 10 та 7 поверхів.

Сьогодні, 17 травня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради представили містобудівні умови та обмеження, які видав головний архітектор Львова.

Згідно з ними, замість теперішніх будівель на вул. Зеленій, 407 у Львові, поблизу залізничної станції "Сихів", планується звести багатоквартирний житловий комплекс з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом.

"Це формування певного житлового комплексу з соціальною та комерційною інфраструктурою, який був передбачений детальним планом території. У детальному плані вся забудова мала 10 поверхів, проте у цьому випадку залишились дві кутові будівлі у 10 поверхів, а решта комплексу матиме 7 поверхів" – наголосив головний архітектор міста Антон Коломєйцев.

За його словами, у житловому комплексі буде дворівневий підземний паркінг на 309 місць, кількість паркомісць буде більше, ніж квартир – 281. Також тут передбачено дитячий садочок на 4 групи, який займатиме два поверхи – кожен поверх розрахований на дві групи.

Він додав, що забудовники готові профінансувати роботи для покращення інфраструктури району.

Додамо, раніше виконком дозволив збудувати на вул. Бузковій, 2, що біля "Арсену" на вул. Зеленій, новий житловий комплекс висотою у 9 та 7 поверхів, а також простір між будинками на площі Осмомисла, 3 − Звенигородській, 4 планують забудувати 17-метровим готелем на 9 номерів.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024