Прогнози аналітиків: без траншу МВФ курс гривні може різко впасти

вівторок, 19 грудня 2017 р. о 13:26
Прогнози аналітиків: без траншу МВФ курс гривні може різко впасти
comments.ua
гривня

Передбачається, що курс гривні у 2018 році впаде нижче 30 грн за долар.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як заявив президент Європейської бізнес асоціації Томаш Фіала, Україна потребує збереження кредитів Міжнародного валютного фонду для збереження стабільності на валютному ринку, залучення необхідних для прискорення зростання економіки прямих іноземних інвестицій.

"Якщо з другого кварталу 2018 року не зможемо відновити фінансування МВФ, можна забути про стабільність гривні", – наголосив Томаш Фіала.

За його словами, курс впаде значно нижче від 30 грн за долар. Однак, в разі виконання домовленості з МВФ та відновлення фінансування курс гривні наступного року буде в межах 26-29 грн за долар.

Нагадаємо, у Нацбанку також вважають, що затримка траншу від МВФ несе в собі ризик фінансової стабільності.

Останній транш від МВФ Україна отримала у вересні 2016 року, його сума становила 1 млрд дол.

А у кварталі 2018 року Національний банк очікував надходження наступного траншу Міжнародного валютного фонду за програмою розширеного фінансування EFF.

Станом на сьогодні всі умови для отримання траншу МВФ не виконані, зокрема, тривають переговори з МВФ щодо вартості газу для населення.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024