Сех провела співбесіду із Загарією

субота, 26 квітня 2014 р. о 16:59
Сех провела співбесіду із Загарією
сех ірина

25 квітня голова Львівської ОДА Ірина Сех зустрілася із претендентом на посаду начальника Головного управління МВСУ у Львівській області полковником у відставці Дмитром Загарією.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Дмитро Загарія розповів, що він пропрацював у міліції 30 років, зокрема працював на посадах заступника і першого заступника начальника УМВСУ у Львівській області впродовж 2001-2005 років. Його ділянкою було розкриття вбивств, важких злочинів проти особи, розбоїв, пограбувань. Полковник зазначив, що не був причетний до корупції в органах і до зловживань, які чинило керівництво міліції Львівщини, зокрема до тиску та кримінального переслідування підприємців через їхні політичні погляди в часи Медведчука, - зазначено у повідомленні.

На запитання «чи долучився Дмитро Загарія до Революції гідності та якою була його позиція» Загарія відповів, що не долучився, оскільки в нього в той час були проблеми зі здоров’ям.

Нагадаємо, 23 квітня, у середу, Загарія цілий день чекав на прийом у Сех, однак остання так і не знайшла можливості зустрітись з ним.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024