Національна мережа ломбардів "Скарбниця" за результатами діяльності у 2019 році була визнана лідером рейтингу ломбардів і мікрофінансових організацій у "ТОП-100. Рейтинги найбільших".
Про це повідомила прес-служба "Скарбниці".
"У рейтингу ломбардів і мікрофінансових організацій нагородили національну мережу ломбардів "Скарбниця", як найбільш інноваційний ломбард за впровадження флагманських cashless-сервісів", – сказано у повідомленні.
У банківському секторі переможцями стали: Ощадбанк – лідер в обслуговуванні малого та середнього бізнесу, Credit Agricole Bank – кращий аграрний банк.
Список лідерів рейтингу страхових компаній очолили "Інго Україна", "Альфа страхування", ARX в номінації "Корпоративне страхування" та ін.
Фінальний список переможців був сформований на базі оцінки експертів, серед яких представники рекрутингових і міжнародних компаній, які спеціалізуються на оцінці компетенцій менеджерів вищої ланки (80%), а також на підставі вибору редколегії журналу "ТОП-100" (20%).
За словами власника бізнес-медіа бюро Економіка +, цей рейтинг формує думку, якому довіряють тисячі інвесторів і підприємців. "Ми створюємо нові можливості й шляхи для позитивних змін в бізнесі", – зазначив Костянтин Паршин, власник видавництва.
Рейтинг лідерів фінансової галузі засвідчив значні коливання ринку. Фінансовий сектор стрімко змінюється: зростає частка безготівкових розрахунків, помічений прогрес в фінтех-інноваціях, з’явились нові учасники фінринку, посилилась конкуренція.
Більшість учасників рейтингу дотримуються курсу на безготівкову економіку, що очікувано, оскільки всі вони зовсім недавно отримали нового регулятора ринку: згідно закону про "спліт" новим регулятором банків, ломбардів, МФО і страхових компаній стане Нацбанк замість Нацкомфінпослуг. Закон вступить в силу з 1 липня 2020 року.
За даними Нацбанку, частка безготівкових платежів на кінець 2019 року склала 50%, що на 5% більше в порівнянні з результатами 2018 року (45%). Загальний показник співвідношення кількості платіжних терміналів і чисельності постійного населення України з початку року зріс на 3% і досяг 7,3 тис. одиниць на мільйон населення.
Фінансовий сектор здивував флагманськими проектами. Вже сьогодні банки б’ють рекорди по емісії токенізованих платіжних карт, мікрофінансові організації показують зростання ринку на 60% за останній квартал 2019 року, а ломбарди успішно закріпилися на позиції реформаторів ринку, запропонувавши ряд cashless -сервісів. Серед них: віддалений добір по кредиту, віддалене погашення, отримання грошей на банківську карту, система SkarbID, коли клієнти здійснюють ідентифікацію й оформляють кредити без документів і без договору.
Раніше лідери ломбардної галузі повідомляли, що частка безготівкових платежів зросла на 360% за 2019 рік і продовжує демонструвати зростання. Результати щодо застав розподілились наступним чином: 80% застав – це золото (35% кільця, 25% ланцюжки, 25% браслети); 15% застав -це техніка, з них: 40% – телефони, 20% – ноутбуки, 15% – планшети.
85% клієнтів викуповують закладені речі й користуються мікрокредитами для вирішення термінових фінансових потреб. Про це раніше повідомила прес-служба одного з найбільших гравців ломбардної галузі.
Нагадаємо, нещодавно в Києві назвали лідерів фінансового сектора України за версією рейтингового видання "ТОП-100. Рейтинги найбільших". Інформацію озвучили в рамках заходу "Фінанси. Опора бізнесу".