Споживання імпортованої електроенергії не гарантує клієнту 100% захисту від вимкнень

неділю, 5 лютого 2023 р. о 09:48

Львівенергозбут звинуватив конкурентів в тому, що вони вводять в оману клієнтів, стверджуючи протилежне. 

ТОВ "Львівенергозбут" повідомило, що споживання імпортованої електроенергії не гарантує клієнту 100% захисту від вимкнень, зокрема, від спеціальних графіків аварійних вимкнень, або інших миттєвих відключень.

Львівенергозбут звинуватив конкурентів в тому, що вони вводять в оману клієнтів, стверджуючи протилежне.

"Окремі постачальники вводять в оману український бізнес, пропонуючи безперебійне постачання імпортованої електроенергії будь-яким категоріям юридичних споживачів. Ця інформація не відповідає дійсності", – йдеться у повідомлені.

Львівенергозбут також перерахував критерії, встановлені для юридичних клієнтів, які бажають користуватися імпортованою електроенергією.

Серед них:

Наявність у клієнта АСКОЕ – автоматизованої системи комерційного обліку електричної енергії, яка працює в режимі реального (не погодинного) часу.

Наявність технічної можливості в обленерго або іншого оператора системи розподілу не застосовувати графіки погодинних відключень електроенергії, обмеження споживання е/е, графіки обмеження споживання електричної потужності та графіки аварійних відключень.

Терміни пропозиції, адже наразі вона діє лише до 30 квітня 2023 року.

Нагадаємо, на Львівщині діють графіки вимкнень електроенергії.

Мітки: енергетики, світло, новини львова

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024