Спиртзавод на Золочівщині продають за понад 30 мільйонів

пʼятниця, 18 серпня 2023 р. о 10:26

Фонд держмайна продає Струтинський спиртзавод за 31 мільйон гривень.

Про це повідомляє Фонд державного майна України на своїй сторінці у Фейсбуці.

Фонд держмайна виставив на продаж у системі ProZorro Струтинський спиртовий завод, що знаходиться на вул. Зарицького, 2 у селі Струтин Золочівського району, за 31 338 684,70 грн.

Аукціон відбудеться 5 вересня.

До складу спиртзаводу входять 24 об’єкти нерухомості загальною площею 15506 м², зокрема адмінбудівлі, склади, зерносховища, цехи та майстерні. Також у лот приватизації входять 9 транспортних засобів підприємства та понад 600 одиниць устаткування.

"Струтинський спиртзавод розпочав свою діяльність в 1906 році, остання модернізація активу відбулася в 2019 році. Підприємство займається виготовленням етилового спирту і може щоденно виробляти 22 тисячі літрів. Окрім переможної ставки, приватний інвестор повинен погасити 31,3 млн гривень боргів підприємства перед бюджетом та працівниками.

Спиртзаводи можна використовувати не лише для виробництва алкогольних напоїв. Крім харчових спиртів, ці підприємства виробляють також технічні спирти та біоетанол. Тому коло потенційних інвесторів набагато ширше – це і виробники автомобільного палива, і фармацевтичні компанії, і аграрні компанії, які зацікавлені в переробці власної продукції" – наголосили у фонді держмайна.

Загалом, починаючи з вересня 2022 року Фонд держмайна продав 14 спиртзаводів та залучив 965 млн грн.

Нагадаємо, Фонд держмайна оголосив про приватизацію Струтинського спирзаводу ще у лютому 2022 року.

Додамо, у січні цього року Фонд держмайна продав Сторонибабський спиртзавод за 142 млн грн львівській фірмі.

Мітки: Фонд держмайна України, спиртзаводи, Укрспирт, закупівлі, новини львова, ProZorrо

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024