Суд продовжив термін тримання під вартою для Інни Іваночко

середа, 15 березня 2023 р. о 10:16
Суд продовжив термін тримання під вартою для Інни Іваночко
Інна Іваночко

Львівський суд залишив без змін запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для Інни Іваночко, яку звинувачують у держзраді.

Про це повідомила пресслужба Львівського апеляційного суду.

У вівторок, 14 березня, Львівський апеляційний суд відхилив апеляційні скарги захисника на вирок Галицького районного суду Львова щодо визнання винною колишньої очільниці Львівської обласної організації ОПЗЖ та громадського руху Віктора Медведчука "Український вибір – право народу" на Львівщині Інни Іваночко, яка підозрюється у державній зраді

Зокрема, 2 лютого 2023 року Галицький районний суд Львова продовжив термін дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави до 2 квітня цього року для Інни Іваночко.

"Не погоджуючись із ухвалою захисник та підозрювана подали апеляційні скарги, вважаючи її незаконною та просили скасувати або застосувати інший запобіжний захід, не пов'язаний з позбавленням волі.

У судовому засіданні прокурор заперечив доводи апелянтів, оскільки стороною обвинувачення зафіксовано понад 22 епізоди інкримінованої злочинної діяльності підозрюваної з 2015 року до 22 лютого 2022 року щодо пропагандистської діяльності в Україні. Зокрема, надання допомоги іноземній державі в проведенні підривної діяльності проти України" – йдеться у повідомленні.

Заслухавши апеляційні скарги, колегія суддів Львівського апеляційного суду постановила залишити їх без задоволення, а ухвалу Галицького районного суду – без змін.

Нагадаємо, на початку березня прокурори завершили досудове розслідування та передали до суду обвинувальний акт щодо Інни Іваночко. Її звинувачують в антиукраїнській діяльності, просуванні ідеї федералізації України, проведенню інформаційних акцій антиукраїнського спрямування.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024