Суд відмовив міськраді Львова у виселенні коледжу з приміщень на Снопківській

середа, 15 травня 2024 р. о 13:44
Суд відмовив міськраді Львова у виселенні коледжу з приміщень на Снопківській
google.com.ua
вул. Снопківська, 47

Львівська міськрада планувала переселити коледж в інше приміщення, а у цій будівлі облаштувати мистецький центр.

Про це йдеться в постанові Верховного Суду № № 914/2870/22 від 30 квітня 2024 року.

Верховний Суд відхилив касаційні скарги управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради на рішення судів попередніх інстанцій щодо звільнення Львівським фаховим коледжем транспортної інфраструктури (НУ "Львівська політехніка") приміщень на вул. Снопківська, 47.

Йдеться про те, що у 2022 році Львівська міськрада подала до суду щодо звільнення приміщень площею 6 176,9 кв.м на вул. Снопківська, 47, які знаходяться на балансі ЛКП "Агенція ресурсів Львівської міської ради" й де зараз знаходиться коледж, посилаючись на закінчення терміну дії договору оренди, а також на те, що навчальний заклад не працює.

Зазначимо, ще у 2021 році депутати Львівської міськради затвердили меморандум про створення мистецького центру на вул. Снопківській, 47. Львівський фаховий коледж транспортної інфраструктури планували переселити в інше приміщення, а у його будівлі облаштувати мистецький центр.

Однак коледж відмовився виселятись з приміщень й тому міськрада подала до суду. Однак Західний апеляційній господарський суд та Господарський суд Львівської області не погодилися з доводами міськради та встановили, що фаховий коледж не припиняв здійснювати освітню діяльність та на момент звернення з цим позовом законно перебуває в орендованих приміщеннях.

"Касаційні скарги управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради і Львівської міської ради залишити без задоволення. Постанову Західного апеляційного господарського суду від 08.01.2024 і рішення Господарського суду Львівської області від 14.08.2023 у справі № 914/2870/22 залишити без змін" – йдеться у постанові Верховного Суду.

Рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024