Суд відхилив апеляційну скаргу до Львівської міськради про скасування ухвал щодо ліквідації сільради Малехова.
Про це йдеться у постанові Восьмого апеляційного адміністративного суду від 25 вересня 2024 року, опублікованому на сайті аналітичної системи YouControl.
Восьмий апеляційний адміністративний суд відхилив апеляційну скаргу особи на ухвалу суду попередньої інстанції щодо визнання протиправними та скасування рішення Львівської міськради про припинення Малехівської сільської ради та приєднання її до складу Львівської МТГ.
Як йдеться у матеріалах справи, 9 липня цього року Львівський окружний адміністративний суд відхилив позов цієї особи до Львівської міської ради, у якому йшлося про скасування ухвал міськради "Про припинення місцевих рад шляхом приєднання до ЛМР" в частині Малехівської сільської ради, відміну державної реєстрації припинення юридичної особи Малехівської сільської ради в результаті її реорганізації, зобов`язання міськраді повернути Малехівській сільраді все майно, яке перейшло до міськради Львова в процесі децентралізації.
Львівський окружний адміністративний суд виходив з того, що ухвалу міськради було заздалегідь оприлюднено на офіційному сайті, а тому позивач мав реальну можливість ознайомитися із нею. Водночас із позовною вимогою щодо її скасування він вперше звернувся до Господарського суду Львівської області саме в грудні 2021 року, пропустивши шестимісячний строк звернення до суду.
Восьмий апеляційний адміністративний суд погодився з доводами Львівського окружного адміністративного суду.
"Апеляційну скаргу особи залишити без задоволення, ухвалу Львівського окружного адміністративного суду від 09 липня 2024 року про залишення позовної заяви без розгляду в частині позовних вимог у справі – без змін" – йдеться у постанові суду.
Постанова суду набирає законної сили з дати її прийняття та може бути оскаржена до Верховного Суду.
Зазначимо, справу розглядав суддя Ігор Обрізко.
Додамо, у червні 2020 року уряд опублікував перспективний план розвитку Львівської області, затверджений за поданням Львівської ОДА ще 27 травня, який передбачає створення Львівської ОТГ у форматі "великого Львова" й який, як вважають експерти, розробили з порушеннями і без консультацій з громадськістю.