Суд залишив без задоволення апеляційну скаргу щодо міського голови Дрогобича Кучми

понеділок, 6 лютого 2023 р. о 17:18

Міському голові Дрогобича доведеться сплатити штраф за адмінпорушення. 

Сьогодні Львівський апеляційний суд залишив без змін постанову Дрогобицького суду, який визнав міського голову Дрогобича Тараса Кучму винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1,2 ст. 172-7 КУпАП, і наклав стягнення у вигляді штрафу.

Про це повідомила пресслужба суду.

Йдеться про рішення судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області від 3 листопада 2022 року, де Кучму визнано винним у вчиненні адмінправопорушення, пов'язаного з конфліктом інтересів під час його передвиборчої кампанії. Тоді ж суд наклав штраф на Тараса Кучму. Згідно з КУпАП штраф в межах від 1,7 тис. грн до 6,8 тис. грн.

Тоді ж у листопаді Тарас Кучма пояснив, що в позові йшлося про те, що представник приватної фірми звернувся до міськради Дрогобича, щоб отримати дозвіл на оренду землі для обслуговування будівель, які є у власності фірми. Ця людина під час передвиборчої кампанії у 2020 році поповнила виборчий фонд Тараса Кучми на 90 тис. грн. Він також повідомив, що вважає рішення суду упередженим та оскаржить його.

Нагадаємо, у лютому Львівський апеляційний суд на рік позбавив міського голову Чернігова права обіймати посаду.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024