Свободівка Батюк живе на 20 тисяч

середа, 2 грудня 2015 р. о 15:35
Свободівка Батюк живе на 20 тисяч
Фб Зварич Олесь
Мар’яна Батюк

У 2014 році новообраний депутат Львівської міськради від ВО «Свобода» Мар’яна Батюк заробила менше 20 тис грн – заробітна плата.

Про це йдеться у її декларації про доходи, опублікованій Львівською обласною виборчою комісією на сторінці у Фейсбуці.

У минулому році Мар’яна Батюк, заступник директора із виховної роботі, вчитель історії львівської СШ №100 та член ВО «Свобода», задекларувала 19 073 грн загального доходу, який складала заробітна плата.

Члени її сім’ї у 2014 році заробили 174 603 грн

Батюк має квартиру площею 54,5 кв. м (1/3 частка), натомість члени її сім’ї задекларували квартиру площею 54,5 кв. м та гараж на 18,4 кв. м.

Власного авто депутатка не має, а її сім’я їздить на Daewoo Lanos 2005 року випуску.

Рахунків у банках та фінансових зобов’язань у неї та членів її сім’ї немає.

Згідно з виборчим списком ВО «Свобода», була кандидатом у депутати до Львівської міської ради, а список очолив старший сержант Збройних сил України Маркіян Лопачак.

Зазначимо, кандидатом на посаду міського голови Львова партія висунула Руслана Кошулинського, який також був першим номером до Львівської облради.

Нагадаємо, перша сесія Львівської обласної ради нового скликання відбулася 19 листопада: депутати утворили 7 фракцій, а також створили 12 постійних депутатських комісій: перелік голів та заступників.

Олександр Ганущин став головою облради, а першим заступником Ганущина депутати обрали Параскевію Дворянин від «Об'єднання «Самопоміч», а заступником – Володимира Гірняка від Громадянської позиції.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024