Депутатка Львівської облради Тетяна Бей вважає недостатньо конструктивною позицію влади Львова щодо вирішення проблем мешканців Рясне.
«Моя депутатська робота в Рясне, постійне спілкування з мешканцями району, говорять про те, що їхні реальні проблеми в значній мірі занедбані з боку влади Львова. Було би неправильно сказати, що нічого не робиться. Робиться, і доволі багато. Проте влада не чує і не радиться з мешканцями в питаннях, які для них перш за все є важливі»,– заявила вона Варіантам, коментуючи результати соціологічного опитування Соціоінформу.
Тетяна Бей вважає, що конфлікту навколо будівництва сміттєпресувального комплексу в Рясному можна і потрібно було уникнути.
«В Рясному, як показала соціологія, команда мера Львова користується підтримкою, але через відсутність стратегії і прозорості у власних діях вона не зуміла знайти підходи до громади і тому ця ситуація переросла у довготривалий конфлікт. І так у більшості питань. Влада намагається імітувати діалог з громадськістю, а не почути її реальну думку», – вважає депутатка.
Тетяна Бей привітала рішення Львівської міськради щодо заборони будівництва сміттєпресувального комплексу в Рясне і пообіцяла посприяти мешканцям цього району і Білогорщі в якнайшвидшому оформленні документів на відкриття заповідника.
«Як депутат облради, я підтримую ідею моїх виборців щодо створення заповідника. Разом з тим я також готова приймати участь у конструктивному діалозі між владою і громадою щодо вирішення сміттєвої проблеми. Вважаю, що вихідною точкою в цьому питанні мусить стати представлення владою Львова чітких стратегії, плану, графіку та бюджету вирішення цієї проблеми. І якщо громада переконається, що влада нічого не приховує і діє виключно в її інтересах, я обов’язково підтримую такий план», – запевнила Тетяна Бей.
Нагадаємо, 74, 56% або 260 з 400 опитаних мешканців Рясного висловились негативно щодо побудови на територiї Львiвсiльмашу, у промисловiй зонi Рясне, центру із сортування сміття.
13,22% або 53 опитаних мешканців Рясне підтримали би партію Самопоміч на виборах до Львівської міськради, якщо б вибори відбулись у грудні, натомість 11,97% або 48 опитаних віддали би свої голоси за Громадянську позицію.
Львівські депутати сьогодні заборонили будівництво на території Сільмашу та проголосувати за створення ландшафтного заказника.