У 2017 році за оренду озер Львівщина отримає мільйон гривень

понеділок, 6 лютого 2017 р. о 17:02

Вартість 1 га земельної ділянки з озером становить близько 3 тис грн.

Про це повідомив під час звіту про виконану роботу у 2016 році директор Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник.

У 2016 року передано в оренду 9 водних об'єктів.

"Сьогодні в нас на аукціонах вартість землі з водним об'єктом зростає до 3 тис грн за 1 гектар. Дохід від цього акумулюється в місцевих бюджетах. Крім того, на цих водних об'єктах з'являються відповідальні господарі, які приводить їх у відповідний стан, тому що більшість об'єктів є замулені, зарощені, висохлі. Там з'являється рекреація, рибництво, робочі місця, відповідно й податки", – зуважив Руслан Гречаник.

А у 2017 році облдержадміністрація запланувала продати в оренду як мінімум 120 водойм. У січні вже передали в оренду 7 об'єктів.

"Ще заплановано перерахувати розмір орендної плати за ті водні об'єкти, які були предані в оренду до 2013 року. Це збільшить обсяги надходжень до місцевих бюджетів від орендної плати як мінімум на 1 мільйон гривень і від перерахунку орендної плати – як мінімум на 200 тисяч гривень", – додав Руслан Гречаник.

Мітки: Львівська ОДА, руслан гречаник, водойми львівщини

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024