У Дрогобичі тестують котельню на альтернативних видах палива

середа, 19 жовтня 2022 р. о 12:17

Нова котельня дозволить зменшити споживання газу на 20%.

Про це повідомляє Дрогобицька міська рада на своїй сторінці у Фейсбуці.

Станом на сьогодні у Дрогобичі триває реалізація другої черги проєкту з заміщення газу альтернативними видами палива. Зокрема, у місті тестують нову котельню, яка дозволить зменшити споживання газу на 20% вже в цьому сезоні.

"Цей проєкт унікальний тим, що в ньому поєднане найсучасніше обладнання українського виробництва, яке нічим не поступається закордонним аналогам. Це дає можливість обслуговувати його тут на місці. Нема потреби викликати спеціалістів для налаштування, діагностики чи заміни якоїсь деталі з-за кордону.

Для такого проєкту недостатньо одного інвестора, тому ми працюємо у тісній співпраці з міською радою, КП "Дрогобичтеплоенерго" та ще одним партнером, який може постачати нам сировину" – розповів інвестор, співвласник компанії "Альтеренерго захід" Андрій Бєлий.

За словами директора КП "Дрогобичтеплоенерго" Ігоря Хом’яка, нова котельня дозволить зменшити споживання газу на 20%. Його замінять альтернативні види палива – щепа та відходи аграрного сектору.

"Завдяки реалізації цього проєкту, ми зможемо замістити 20% газу альтернативним паливом вже зараз і таким чином – зменшити споживання газу, оскільки держава встановлює ліміти й вже зараз постачання газу зменшили ще на 10%. Окрім того, споживач отримає на 10% нижчу ціну. У планах – обладнання ще однієї котельні – у Стебнику, що сукупно дозволить нам замінити газ альтернативним паливом до 50%" – зазначав Ігор Хом’як.

Протягом найближчого тижня робота котельні триватиме у тестовому режимі.

Додамо, станом на початок жовтня на Львівщині на 40% зменшилося споживання газу промисловістю.

Мітки: Дрогобич, опалювальний сезон, альтернативне паливо, інфраструктура, котельня, новини львова, Дрогобицька міськрада

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024