У Греції можливий дефолт

середа, 1 липня 2015 р. о 09:56

Через несплату боргу МВФ Греція – на шляху до дефолту.

Про це повідомляє Euronews.com.

Греція опинилася на шляху до дефолту та непевного майбутнього, оскільки не сплатила черговий транш боргу МВФ до визначеного дедлайну, який сплив опівночі 30 червня.

Сьогодні вранці відкрилися лише близько тисячі відділень банків по всій країні. До них вишикувалися довгі черги — готівку зняти можуть лише пенсіонери, які не мають кредитних карток.

Незадовго до дедлайну Афіни просили МВФ відтермінувати виплату, а Єврогрупу — подовжити програму фінансової допомоги, однак отримали відмову. Греція не змогла повернути регулятору 1,6 млрд євро, а в липні повинна виплатити за кредитами ще 7 млрд у євровалюті.

Протягом середи Єврогрупа проводитиме консультації щодо грецької кризи за допомогою відеоконференції. У неділю греки повинні висловитись щодо нової угоди з міжнародними кредиторами на референдумі.

"Греція стала першою країною розвиненого світу, яка не виконала своїх зобов‘язань перед МВФ. Це викликало розчарування та занепокоєння в Європі та у Вашингтоні. Дуже скоро ми побачимо наслідки такого розвитку подій як у Греції, так і по всьому світу", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, якщо Греція не прийме вимоги кредторів, то вона може вийти з ЄС.

Мітки: ЄС, США, дефолт, МВФ, євро

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024