У Львові планують змінити маршрут автобуса №29

середа, 20 грудня 2017 р. о 11:55
У Львові планують змінити маршрут автобуса №29
маршрутки

У міськраді погодилися зробити кінцеву зупинку маршрутки №29 біля масиву "Провесінь".

Про це у інтерв'ю Варіантам розповів депутат Львівської міської ради, голова фракції "Громадянська позиція" Юрій Кужелюк.

За його словами, львів'яни неодноразово зверталися до нього зі скаргами на брак машин на маршруті №29, який курсує від Головного залізничного вокзалу в Лисиничі та Винники.

"Раніше тут ходила маршрутка з кінцевою зупинкою біля масиву "Провесінь" і не було жодних проблем. Коли маршрут продовжили в Лисиничі, а згодом і у Винники, то сісти в автобус на Глинянському тракті стало, взагалі, нереально, особливо в години пік. Управління транспорту додало декілька машин на маршрут №5А, але вони однаково їдуть завантажені", – наголосив Юрій Кужелюк.

Кужелюк додав, що на прийомі у міського голови Львова Андрія Садового, мешканці погодилися на пропозицію розділити маршрути, щоб маршрут №29 закінчувався біля масиву "Провесінь", а частину вивільнених внаслідок цього машин, перекинути на маршрут № 5А, яким зможуть користатися жителі Лисинич і Винник.

Нагадаємо, 14 грудня виконавчий комітет Львівської міськради погодив підняття проїзду у маршрутках міста до 5 грн з 18 грудня цього року.

Перед цим львів'яни склали антирейтинг маршруток. У ТОП-5 найгірших львівських маршруток увійшли автобуси №19, 23, 40, 50, 138.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024