У Львові повернули незаконно приватизоване приміщення на Богдана Хмельницького

пʼятниця, 24 червня 2022 р. о 13:51

Незаконно приватизоване приміщення під час "афери століття" на вул. Б. Хмельницького, 37 повернули у комунальну власність.

Про це повідомила директорка юридичного департаменту Львівської міськради Гелена Пайонкевич на своїй сторінці у Фейсбуці.

Львівська міськрада повернула у комунальну власність міста приміщення на вул. Богдана Хмельницького, 37 у Львова, загальною площею 30,2 кв.м.

Як заявила Гелена Пайонкевич, це одне із вкрадених приміщень так званої "афери століття".

"Ще одне приміщення, вкрадене в громади "афера століття" повернули у комунальну власність. Вулиця Богдана Хмельницького, 37 (площа 30,2 кв.м). Орієнтовна вартість 800 000 грн" – написала Пайонкевич.

Нагадаємо, з 2007 місто втратило 66 комунальних приміщень, які були незаконно приватизовані. Цю справу прозвали "аферою століття". Станом на 2017 рік на незаконно приватизовані 25 приміщень Львівської міськради накладено арешт.

Із повним переліком 25 приватизованих приміщень можна ознайомитися тут.

Мітки: новини львова, комунальне приміщення, Гелена Пайонкевич, Афера століття

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024