У Львові відкриють чотири паркувальних майданчики на 109 місць

четвер, 22 грудня 2022 р. о 15:43

З 26 грудня на вул. Вербицького, вул. Листопадового Чину, вул. Київській та вул. Нечуя Левицького запрацюють нові паркувальні майданчики.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

З 26 грудня у Львові запрацюють 4 нових майданчики для платного паркування авто, загальною кількістю 109 місць.

Майданчики розташовані на вул. М.Вербицького (від вул. С.Бандери до вул. М.Коперника), вул. Листопадового Чину (від вул. О.Новаківського до вул. М.Гоголя), вул. Київська (парна сторона від вул. Глибокої до будинку №28) та вул. І.Нечуя Левицького (парна сторона від вул. Генерала Чупринки до вул. І.Котляревського).

Відповідно до результатів конкурсу, оператором паркувальних майданчиків стало ЛКП "Львівавтодор". Вони працюватимуть з понеділка до п'ятниці з 8:00 до 20:00 год. В інший час паркування безплатне. Тариф: 10 грн/год.

"Для мешканців, які проживають в будинках, прилеглих до паркувальних майданчиків, передбачена можливість скористатись пільговим тарифом – 3 грн/год. Або придбати пільговий абонемент, сплачуючи за паркування лише від 88 коп./год" – наголосили у ЛКП "Львівавтодор".

На сьогодні ЛКП "Львівавтодор" обслуговує 64 паркувальні майданчики, загальною кількістю 1581 місць.

Нагадаємо, на початку жовтня Львівська міськрада оголосила конкурс з визначення оператора платного паркування у 19 майданчиках в Галицькому, Личаківському, Франківському та Шевченківському районах, загальною кількістю 363 машиномісця.

Також на початку листопада у Львові відкрили шість паркувальних майданчиків на 115 місць.

Мітки: паркування у Львові, Львів, Львівавтодор, інфраструктура, новини львова

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024