У Львові відкриють новий паркувальний майданчик на 87 місць

четвер, 24 серпня 2023 р. о 15:51
У Львові відкриють новий паркувальний майданчик на 87 місць
паркування у Львові

25 серпня на вул. Пилипа Орлика запрацює новий паркувальний майданчик.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

З 25 серпня у Львові запрацює новий майданчик для платного паркування авто, загальною кількістю 87 паркомісць, 9 з них – для осіб з інвалідністю.

Майданчик розташований на вул. Пилипа Орлика (від вул. Гетьмана Мазепи до вул. Віри, Надії, Любові), у 4 зоні паркування.

Відповідно до результатів конкурсу, оператором паркувального майданчика стало ЛКП "Львівавтодор". Майданчик працюватиме з понеділка до п'ятниці з 8:00 до 20:00 год. Тариф: 5 грн/год.

"Оплатити паркувальну сесію готівкою можна через термінал EasyPay на вул. Гетьмана Мазепи, 11а. Безготівково – відсканувавши камерою телефону QR-код на інфощиті й обравши сервіс для оплати – через веб-сторінки EasyPay, UNIP або через завантажені застосунки EasyPay, Приват24, UNIP. Також можна придбати загальний абонемент на паркування (денний, місячний, квартальний чи піврічний)" – наголосили у ЛКП "Львівавтодор".

Нагадаємо, незабаром у Львові відкриють 20 нових паркувальних майданчиків на 532 місця.

Додамо, у міськраді пропонують підняти тарифи на паркування у Львові та зробити його платним у всіх зонах й у вихідні дні.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024