У Львові відкрили нові пункти продажу ЛеоКарт

середа, 29 травня 2024 р. о 15:34

Також у цих точках можна поповнити транспортні картки.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

У місті запрацювало ще 6 точок продажу загальних транспортних карток "ЛеоКарт". Відтепер купити "ЛеоКарт" можна у кіосках "Інтерпрес" на просп. Чорновола, 43 та 57, на вул. Володимира Великого, 26, на вул. Зеленій (автостанція № 5), на вул. Патона, 31 та на вул. Івана Франка, 66 (трамвайна зупинка).

Загалом на сьогодні придбати ЛеоКарт можна у 46 кіосках "Інтерпрес" та 36 терміналах EasyPay, що обладнані відповідними диспенсерами.

Також у цих точках можна і поповнити транспортні картки. Крім того, функція поповнення карток доступна у ще близько 700 терміналах EasyPay.

"Для зручності мешканців створено інтерактивну Google-мапу точок продажу та поповнення "ЛеоКарт", де зазначено адреси та графік роботи всіх брендованих кіосків "Інтерпрес". Обирайте найближчу до себе локацію, купуйте транспортну картку і користуйтеся найвигіднішим тарифом на проїзд – всього 13 грн/поїздка" – зазначили у ЛКП "Львівавтодор".

Додамо, 11 грудня 2023 року у Львові почала діяти безготівкова оплата у всьому громадському транспорті. Згідно з рішенням виконкому, вартість проїзду становить 20 грн під час розрахунку готівкою у водія, під час оплати банківською карткою проїзд вартує 15 грн, а з картою "ЛеоКарт" – 13 грн за одну поїздку.

Станом на сьогодні львів’яни придбали близько 111 тисяч загальних транспортних карток "ЛеоКарт" та оформили понад 269 тисяч персоналізованих – пільгових, учнівських, студентських.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024