У Львові виділили компенсацію для 34 мешканців зруйнованих ракетною атакою будинків на Стрийській

середа, 26 липня 2023 р. о 10:56

Мешканці, квартири яких зруйнували ракети, отримують від міста матеріальну допомогу на тимчасове проживання.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Вчора, 25 липня, виконавчий комітет Львівської міськради затвердив перелік із ще 16 мешканців зруйнованих будинків на вул. Стрийській, які отримуватимуть матеріальну допомогу на тимчасове проживання від міста, доки їхні будинки не відновлять.

Загалом таку допомогу, станом на зараз, отримують вже 34 мешканців з 4 найбільш зруйнованих ракетними обстрілами будинків на вул. Стрийській.

"У будинках №62, 64, 66, 68 на вул. Стрийській є 58 квартир. Тому, очікуємо, що мешканці ще будуть звертатися. Відтак ми будемо готувати чергові рішення виконавчого комітету і вносити цих мешканців у перелік для надання допомоги. Допомога буде надаватися щомісячно доти, доки не будуть відремонтовані і відновлені їхні будинки" – наголосила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Зазначимо, мешканець, який проживав в однокімнатній квартирі отримуватиме виплату у сумі 10 тис. грн. Мешканець, який проживав у двокімнатній квартирі, отримає 12 тис. грн, а власник зруйнованої трикімнатної квартири – 15 тис. грн. Якщо ж мешканець, який проживав в однокімнатній квартирі, винайме собі дво- чи трикімнатну, то йому виплачуватимуть 10 тис. грн, а решту суми оренди доплачуватиме він сам.

Щоб отримати допомогу, необхідний пакет документів треба подати у будь-який ЦНАП.

Нагадаємо, 6 липня російські окупанти атакували Львівську область. Ракета влучила у житловий будинок у Львові, загинуло 10 людей, а понад 40 осіб – постраждали.

Унаслідок удару руйнувань у Львові зазнали понад 35 будинків, два у критичному стані, пошкоджено орієнтовно 60 помешкань, 10 гуртожитків, будинок дитини, два виші та санаторна школа, 57 автомобілів. Більше ніж 1000 вікон потребують заміни.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024