У Львові змінили тарифи на тепло і гарячу воду

понеділок, 28 листопада 2022 р. о 11:34
У Львові змінили тарифи на тепло і гарячу воду
теплопостачання

Нові тарифи для споживачів на час дії воєнного стану не застосовуватимуть.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

У п'ятницю, 25 листопада, виконавчий комітет Львівської міської ради встановив для львівських теплопостачальних підприємств нові тарифи на теплову енергію для всіх категорій їхніх споживачів.

За словами директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Олександра Одинця, на час дії воєнного стану застосовувати новий тариф не будуть, а усі споживачі підприємств продовжать оплачувати за тепло і гарячу воду за чинним тарифом.

"Тарифи на тепло для усіх категорій споживачів теплопостачальних підприємств Львова зростати не будуть. Однак, відповідно до постанови Кабінету міністрів України, необхідно щорічно переглядати тарифи для забезпечення відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат" – наголосив Одинець.

Нові тарифи встановили для всіх категорій споживачів ЛМКП "Львівтеплоенерго" і ЛКП "Залізничнетеплоенерго" (населення, бюджетні установи, релігійні організації, інші споживачі) на:

- на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, і на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води за категоріями споживачів;

- на теплову енергію, її виробництво та постачання, і на послуги з постачання теплової енергії для багатоквартирних будинків, обладнаних системою автономного теплопостачання, які розташовані за адресами: вул. Валова, 15, вул. Левицького, 8, вул. Лемика, 30, вул. Липинського, 58, вул. Личаківська, 81, вул. Металістів, 9, вул. Самійленка, 36, вул. Самчука, 13, вул. Січинського, 41, вул. Стрийська, 117, вул. Стрийська, 127, вул. Чорновола, 1, вул. Шота Руставелі, 1, а також постачання гарячої води для багатоквартирного будинку, що на вул. Валовій, 15.

"Відповідно до вимог ЗУ "Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування" протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано, тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, і послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, для всіх категорій споживачів не підвищуватимуться" – пояснив Олександр Одинець.

Нагадаємо, 24 лютого Росія розпочала повномасштабну війну проти України, тоді ж в Україні ввели воєнний стан, який продовжили до 19 лютого 2023 року.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024