У листопаді Зеленський призначив нову суддю на Львівщині

вівторок, 17 листопада 2020 р. о 14:37

Новопризначена суддя працюватиме у Червоноградському міському суді.

Про це йдеться в указі Президента України №501/2020 від 16 листопада 2020 року.

Президент Володимир Зеленський постановив призначити у місцевому загальному суді Львівської області на посаду нову суддю.

Зокрема, у Червоноградському міському суді Львівської області працюватиме Марта Мельникович.

Нагадаємо, на початку липня Зеленський обрав чотирьох суддів, які працюватимуть у Жовківському, Червоноградському та двох районних судах Львова, а на початку серпня – ще трьох суддів.

Також у червні визначилися із суддями у Жидачівському та Турківському районних судах. З травня у господарському суді Львівської області працює Олена Щигельська, а у січні Зеленський призначив суддів Сколівського районного суду, а перед цим він нових суддів на Львівщині призначав у грудні 2019 року. Тоді йшлося про суди Бродів, Дрогобича, Львова, Жовкви, Пустомит і Кам'янка-Бузьки.

З жовтня 2019 року ще четверо новопризначених суддів працюють у судах Бродів, Дрогобича, Львова, Жовкви, Пустомит і Кам'янка-Бузьки.

Крім цього, у вересні мунулого року він призначив суддю Сколівського районного суду.

Мітки: Червоноград, судді, новини львова, указ президента, Володимир Зеленський

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024