У серпні Зеленський призначив двох суддів на Львівщині

понеділок, 17 серпня 2020 р. о 16:15

Новопризначені судді працюватимуть у Яворівському та Радехівському районних судах.

Про це йдеться в указах Президента України №321/2020 та №320/2020 від 14 серпня 2020 року 2020 року.

Президент Володимир Зеленський постановив призначити у місцевих загальних судах Львівської області на посади двох суддів.

Зокрема, у Яворівському районному суді Львівської області працюватиме Ігор Матвіїв.

Натомість судею Радехівського районного суду Львівської області призначили Оксану Патинок.

Нагадаємо, на початку липня Зеленський обрав чотирьох суддів, які працюватимуть у Жовківському, Червоноградському та двох районних судах Львова, а на початку серпня – ще трьох суддів.

Також у червні визначилися із суддями у Жидачівському та Турківському районних судах. З травня у господарському суді Львівської області працює Олена Щигельська, а у січні Зеленський призначив суддів Сколівського районного суду, а перед цим він нових суддів на Львівщині призначав у грудні 2019 року. Тоді йшлося про суди Бродів, Дрогобича, Львова, Жовкви, Пустомит і Кам'янка-Бузьки.

З жовтня 2019 року ще четверо новопризначених суддів працюють у судах Бродів, Дрогобича, Львова, Жовкви, Пустомит і Кам'янка-Бузьки.

Крім цього, у вересні мунулого року він призначив суддю Сколівського районного суду.

Мітки: судді, новини львова, указ президента, Володимир Зеленський

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024