Ухвалу Синютки щодо львівського сміття вивчатиме Бабак

четвер, 29 червня 2017 р. о 13:52

Львівська міськрада створила робочу групу для розроблення ухвали про передачу повноважень держадміністрації щодо вивезення сміття з міста.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як зазначив сьогодні під час сесії Львівської міської ради міський голова Андрій Садовий, було сформовано робочу групу, яку очолив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, що повинна підготувати й подати на розгляд сесії остаточний варіант ухвали про передачу управління відходами Львівської ОДА.

"Ми сформували робочу групу. У склад робочої групи увійшов: директор департаменту з питань поводження з відходами Іван Рудницький, в.о.директора юридичного департаменту Мирослав Гавриляк, депутат Роман Іванців, депутат Юрій Мельник. Ця робоча група зараз має напрацювати проект ухвали, враховуючи нові обставини і подати на розгляд сесії міської ради остаточний варіант, який ми маємо проголосувати», – наголосив Андрій Садовий.

Зазначимо, сьогодні депутати міськради мали проголосували за передачу повноважень з поводження зі сміттям у Львові адміністрації. Цю ухвалу затвердили на виконавчому комітеті міськради ще минулого тижня, однак Львівська ОДА підготувала свій проект ухвали і сьогодні подала його на розгляд депутатам.

Садовий дав доручення проаналізувати цей документ юридичному депармаменту міськради та департаменту з питань поводження з відходами і додав, що цей текст робить неможливим подальщий розвиток Львова, особливо в плані поводження з ТПВ і будівництва сміттєпереробного комплексу за підтримки ЄБРР.

Нагадаємо, 23 червня Андрій Садовий погодився передати Олегу Синютці контроль над вивозом львівського сміття, проте назвав готовність облдержадміністрації взяти на себе вивіз сміття зі Львова на постійній основі ультиматумом.

Мітки: Львівська ОДА, Львівська міська рада, Андрій Садовий, львівське сміття, Сергій Бабак

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024