Укропівці Телішевський та Босаневич заступилися за Коровайника

вівторок, 26 листопада 2019 р. о 11:30

Ігор Телішевський та Любомир Босаневич готові взяти на поруки директора департаменту містобудування міськради Сергія Коровайника. 

Про це повідомили депутати Львівської міської ради на своїх сторінках у Фейсбуці.

Депутати Львівської міськради від Укропу Ігор Телішевський та Любомир Босаневич заявили, що готові взяти на поруки директора департаменту містобудування міськради Сергія Коровайника, якого Антикорупційне бюро спільно іх місьим головою Львова Андрієм Садовим звинувачує у зловживанні владою під час виділення земельної ділянки у Рясному для будівництва індустріального парку.

Зазначимо, суд у справі зловживання владою Андрія Садового та Сергія Коровайника відбудеться у 27 листопада.

Нагадаємо, 21 листопада Андрій Садовий опублікував відеозвернення, у якому зазначив, що йому вручили підозру у справі будівництва індустріального парку у Львові.

Як пояснили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, через оборудки із землею на території Рясне-Руської, до якої причетні мер Львова та чиновники Львівської міської ради, держава втратила 93,5 млн грн, а у цій справі ще у 2015 році до прокуратури звернулися понад 60 осіб із заявами про незаконне відчуження їх землі.

САП вимагатиме у суді встановлення застави у 50 млн грн, на що Садовий повідомив, що звертатиметься до людей, щоб зібрати ці кошти.

Мітки: індустріальний парк, новини львова, Андрій Садовий, Укроп, Ігор Телішевський, Любомир Босаневич

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024