З 1 липня пиво прирівнюється до алкогольних напоїв

середа, 1 липня 2015 р. о 09:42
З 1 липня пиво прирівнюється до алкогольних напоїв
visitlviv.net
пиво

Відтепер до алкогольних напоїв прирівнюються продукти спиртового бродіння з вмістом спирту понад 0,5%.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Так, з 1 липня до алкогольних напоїв належать продукти, одержані шляхом спиртового бродіння цукровмісних матеріалів або виготовлені на основі харчових спиртів з вмістом спирту етилового понад 0,5 % (а не 1,2%, як раніше) об'ємних одиниць.

Крім того, слабоалкогольними напоями, виноградними винами, вермутами та іншими напоями будуть вважатися алкогольні напої з вмістом етилового спирту понад 0,5%, а не 1,2%, як було раніше.

Зважаючи на це, згідно закону, з 1 липня суб'єкти господарювання, які здійснюють торгівлю пивом, повинні будуть отримати ліцензію на право торгівлі алкогольними напоями. Декларація акцизного податку подається до територіальних підрозділів Державної фіскальної служби за місцем здійснення торговельної діяльності.
Акцизний податок сплачується в розмірі 5% від суми реалізованих підакцизних товарів.

У заяві про видачу ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями тепер додатково доведеться вказати адресу місця торгівлі, перелік реєстраторів розрахункових операцій (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться у місці торгівлі, а також інформацію про них.

Нагадаємо, ще у 2013 році Міністерство доходів і зборів України пропонувало прирівняти пиво до алкогольних напоїв і збільшити ставку акцизного податку на пиво в три рази.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024