Жодна фірма не зголосилася збудувати нові очисні споруди біля Львова

четвер, 5 вересня 2019 р. о 13:32
Жодна фірма не зголосилася збудувати нові очисні споруди біля Львова
очисні споруди

Солонківська сільрада вдруге замовила за 14 млн грн будівництво очисних споруд на своїй території.

Солонківська сільська рада оголосила тендер у системі ProZorro на будівництво очисних споруд на території села Солонка Пустомитівського району, що знаходиться поблизу Львова, яке переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2020 року.

Перший аукціон мав відбутися 2 вересня, однак торги відмінили через брак учасників (жодна фірма не подала свої документи для участі у закупівлі). Повторгий аукціон стартує 19 вересня, а очікувана вартість послуг не змінилася й становить 14 404 805,60 грн.

Як вказано у закупівлі, очисні споруди мають працювати в автоматичному режимі без обслуговуючого персоналу, тут має бути аварійна звукова та світлова сигналізація, дистанційний контроль за процесом очистки стічних вод, виведення інформації про роботу очисних споруд на дисплей контролера, наявність системи управління якістю, яка б відповідала вимогам стандарту ISO.

Гарантійний термін обслуговування очиснийх споруд повинен бути не менше 5 років.

Нагадаємо, "Львівводоканал" увійшов у десятку найбільших забруднювачів води в Україні за 2018 рік.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024