Злива та град затопили села Сокальської громади

пʼятниця, 26 травня 2023 р. о 09:29

Рівень води у річці Роятинка перевищив критичний рівень. 

Вчора, 25 травня, внслідок негоди постраждали села Роятин та Стенятин, де потоки води зруйнували городи, обійстя та будинки жителів.

Про це повідомила Сокальська міська рада.

Керівництво міста Сокаль, яке є адміністративним центром громади, невідкладно виїхало у ці села, оглянуло ситуацію та поспілкувалося з постраждалими. На місце події також прибули рятувальники та комунальники, щоб якнайшвидше ліквідувати наслідки негоди.

Сьогодні буде проведено засідання комісії з питань техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій, щоб скоординувати подальші дії. Також буде звернення до Басейнового управління річок Західного Бугу та Сяну щодо негайної розчистки русла річки Роятинка, яка перевищила критичний рівень.

Нагадаємо, у квітні у Розвадові через витік підземного газу мешканці села опинилися без світла та газопостачання, декілька будинків у селі виявились пошкодженими.

Мітки: Сокаль, негода, новини львова

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024