Зросла вартість поховальних послуг на Личаківському кладовищі

пʼятниця, 6 квітня 2018 р. о 12:31

Підняли ціни на поховання і проїзд транспорту на кладовище.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради змінив ціни на послуги комунального підприємства "Музей "Личаківський цвинтар", – повідомляє кореспондент Варіантів.

На прохання адміністрації Личаківського кладовища виконавчий комітет затвердив нові ціни на такі послуги:

Копання могили розміром 1,1 м у звичайному ґрунті коштує 274 гривні, у мерзлому – 447.

Копання могили розміром 1,6 м: у звичайному ґрунті коштує 553 гривні, у мерзлому – 924.

Копання могили розміром 2 м: у звичайному ґрунті коштує 792 гривні, у мерзлому – 1313.

Копання могили розміром 2,4 м: у звичайному ґрунті коштує 1131 гривню, у мерзлому – 1865.

Поховання у бетонний гробівець з відкриттям та закриттям затули (площею до 1 м²) коштує 415 гривень. Поховання у гробівець облицьований каменем з відкриттям та закриттям затули (площею затули до 1 м²) 540 гривень. Поховання у бетонний гробівець з відкриттям та закриттям затули (площею до 2 м²) 521 гривня. Поховання гробівець облицьований каменем з відкриттям та закриттям затули (площею до 2 м²) коштує 691 гривню.

Поховання у гробівець з відкопуванням, відкриттям та закриттям затули (у звичайний ґрунт) коштує 688 гривень. Поховання у гробівець з відкопуванням, відкриттям та закриттям затули (у мерзлий ґрунт) коштує 862 гривні.

Проїзд на кладовище з дозволу адміністрації вантажним автомобілем для завезення елементів надмогильних споруд, будівельних матеріалів, інвентарю для спорудження пам’ятників та вивезення будівельного сміття коштує 100 гривень. Проїзд на кладовище з дозволу адміністрації легковим автомобілем для ввезення будівельних матеріалів, інвентарю для поточного ремонту надмогильних споруд коштує 60 гривень. Послуги робітника з обслуговування похоронів (ритуальні послуги) коштують 207 гривень.

Примітка:у зимовий період мерзлим вважається грунт за умови його промерзання до 0,5 метра. Зимовим періодом у Львівській області вважається період з листопада по квітень місяць, за умови відповідних погодних умов (впродовж 5-и днів середньоденна температура не повинна перевищувати + 5°С)

Додамо, що на початку березня у Львові зросла вартість ритуальних послуг.

Мітки: поховання, личаківське кладовище, личаківський цвинтар, новини львова, ЛКП "Музей "Личаківський цвинтар", ритуальні послуги

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024